Google Analytics Tracking Module

AED reálne pomáha PDF Tlačiť E-mail
AED reálne pomáha  V roku 2021 nám do výbavy pribudol automatický defibrilátor AED, ktorý v našej obci chýbal. Defibrilátor je umiestnený v priestoroch hasičskej zbrojnice a naši vyškolení členovia sú pripravený použiť ho 24h. denne 365 dní v roku. Keď že sme registrovaný na operačnom stredisku rýchlej zdravotnej pomoci 155, tí vyhodnotia potrebu použitia AED a kontaktujú nás aby sme vyrazili na miesto. Od zakúpenie AED nás operačné stredisko vyzvalo 2x, pričom na jednom zásahu sa nám podarilo prísť ku pacientovi do 4 minút od nahlásenia udalosti (ešte pred príchodom RZP). Chceme týmto poukázať, že sa náš zbor snaží stále napredovať a pomáhať všetkým ľuďom v mene nášho hesla "Bohu na slávu, blížnemu na pomoc". 
 
Ulti Clocks content

Kto je online

Máme online 2 hostí 

Štatisktiky

Počet zobrazení obsahu : 423649

DHZ Batizovce na Facebooku

Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009-2022 by Lukáš Grešo, wwww.itnavody.sk & Marián Chromek, Firma